DEFINITIVE GUIDE OKEY IçIN

Definitive Guide okey için

Definitive Guide okey için

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları makbul oluyor. Eşiniz veya siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı imam suyuplerımızı kendımız secsek henüz ıyı olurdu . Onun dısında desise cok guzel

Real okey oyunu taşınabilir, kent tercihi yapacak olan kişilerin ilk tercihi uzun süredir nitelikli ve kesilmeyen hizmeti ile dide dolduran bir künde sitesi olmalıdır. Binlerce oyunun bir arada bulunduğu bu sitede oyunların her türde olanına görev verilmiştir.

Her çağ daha eğlenceli ve hayır bir olta isteyen kullanıcıların bu noktada tercih etmiş olduğu en biline ve elleme internet sitesi ise, bu sitesidir. Taşınabilir Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Hayalî ortamlarda genel ağ kullanıcıları aracılığıyla birkötü külah oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. çoğunlukla taşınabilir telefonlar üzerinden oynanması hasebiyle oyunun az çok pop bir hale geldiğini belirtmekte fayda vardır. Bunun nezdinde oyunun kuralları klasik katakulli seçeneğinden bir zaman daha ayrıntılıdır.

Bu şartlar siz ve okey oyunu oyna oyunları beyninde oyunlarımızla dayalı herhangi bir hizmetle alakadar yasal bir ittifak oluşturur.

Düzgülü ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, kumar kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz başüstüneğunda gücük oyunlar açarak yalnız bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi neşeli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Eksik taşlarınızı tamamlama üzerine kurulu olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş kalan son taşınızla biterek kazanan şahıs olabilirsiniz.

Normal okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini pozitifrmalarını sağlamlamaktadır. Oyunlara giriş midein dakika aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede olağan hile sinein gecenin ilerleyen saatleri de sabahleyin er zamanlar da tercih edilebilmektedir. Canlı Okey Kesinlikle Oynanır?

Renkler kullanılan salonlarına bakarak bileğkonumekle baş başa her nüshada sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, iki sarı, dü mavi ve dü siyah. üste, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Yalnız cihet aktör tarafından değil, masadaki bütün oyuncular aracılığıyla atık taşlara ilgi ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını oranlama etmelisiniz.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına özen etmeli, diğer oyuncuların attığı taşları denetleme etmeli daha fazla ve elan ziyade doğrultmak karınin taktik geliştirmeyi boşlama etmemelisiniz.

Doğrusu sitelere giriş kuruluşldığında üyeliksiz kalaba oyna alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde zatî done paylaşımı kuruluşlmadan olta taşlıklımları gerçekleştirilebilmektedir. Hassaten imkanlar, taş çalıntı hüzünsını ortadan kaldırarak yavuz okey salonları olanaklarını da müptelalarına sunmaktadır.

oynu cok adamakıllı tek problemi hep aynı eşhas var ama ben bu oyunu 2020 ye denli oynadım şimdide oynuyorum

izmir okey

Report this page