BIR UNBIASED GöRüNüM OKEY

Bir Unbiased Görünüm okey

Bir Unbiased Görünüm okey

Blog Article

Okey oyunu, genel ağ birliksı olmadan bilgisayarınız üzerinde en pop ve matrak masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Dede filvaki çok kazançlı oynuyor teke kalıktım lakin bile bitti ve bizim çocuk olmamız dayanıklı âlâ olmamaış

bune evet madem robot la oynuyoruz bize oflaz sahiplik verin çünkü dağıtılan taşların nısıfsından fazlası boş bide robot çok ayrı ayrı 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

Her dem elan matrak ve bol bir kaşkariko isteyen kullanıcıların bu noktada yeğleme etmiş olduğu en biline ve yararlı genel ağ sitesi ise, bu sitesidir. Mobil Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Oyuna misafir duhuli hakkı da teşhismıştır; böylecene siteye ilk kez ilgilanan kişilerin siteyi teşhisması esenlanmıştır. Hatta sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok az bilici kişilerin bile giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ilişkin makalelar da mülhaktir. Oyununun terimlerinin fehvaını da sitemizden rahat öğrenebilirsiniz.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, yârenlik ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir bile bu sitede evetşayın! İçerisinde erdemli skorda masanın zemin aldığı, muhabbetin başüstüneğu bir sitedir.

Imdi masanıza sadece zirdaki adresi paylaşmış olduğunız arkadaşlarınız girebilir, daha fazla adresi kopyalayıp baziçe süresince arkadaşınıza mesaj atabilir evet da toplumsal medyada paylaşabilirsiniz

Giriş yapmış olduktan sonrasında lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında bulunan bütün tabloların bir listesi bulunmaktadır.

Oyuna start takkadak bozuk gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolayca hizaya getirebilir ve böylece dem kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, gökçe ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları külah kuralları çerçevesinde bir araya sağlamak ve elinizi harisarak benek kazanmaktır.

Antrparantez imkanlar, taş çtransfer meselesını ortadan kaldırarak anlı şanlı okey oyunu siteleri olanaklarını da müptelalarına sunmaktadır.

ne derece ballıyım her insana reklam çıkmış bende gram reklam yok oh zaman şansım yaver gidiyo vallaha birlik bişe dair ne körpe bi gun fakat 1.56 saniye sonra zaman bitiyo :(

Pekâlâ hangi taş sahtedir ve nasıl bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst miktarı joker adına geçmektedir. Misal gökçe 3 göstergemiz ise mai 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker kadar kullanılır. şu demek oluyor ki istediğiniz her taşın cihetına koyabilirsiniz.

çok adamakıllı hile cemi yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın dirilikım rica ediyorum lütfen

Yek şahsiyet okey salonları oyunu ile müşterek 2 ve 4 nefis oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu kumar türlerinde oyunu hastalıklı buzakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza puanı denli ceza verilmektedir.

ankara okey

Report this page